Університет передав дрони для ЗСУ. Благодійний збір коштів «Франко-дрон» продовжується

Учора, 18 березня, представники ректорату та студентського самоврядування університету передали дрогобицькому волонтеру Володимиру Бараняку три fpv-дрони для Збройних сил України.

Дрони придбали за кошти – 36 730 гривень – які були зібрані університетською родиною. Проведення благодійного проєкту «Франко-дрон» ініціювали студенти за підтримки ректорки вишу Валентини Бодак.

Збір коштів для забезпечення дронами воїнів Збройних сил продовжується  –  зібрані суми й надалі передаватимуться для закупівлі комплектуючих та виробництва безпілотників. Охочі можуть долучитися благодійними внесками за посиланням.

-Весь науково-викладацький та студентський колектив ДДПУ постійно і дієво підтримує Українське Військо. Студентами та викладачами реалізовано десятки ініціатив зі збору коштів для допомоги захисникам України. Постійно надається допомога внутрішньо переміщеним особам, відправляється гуманітарна допомога в регіони, що постраждали від війни, ведеться виробництво необхідних речей для війська та збір і відправка різноманітної гуманітарної, медичної, технічної допомоги для ЗСУ. Дякуємо вам, студенти, викладачі та співробітники ДДПУ ім. Івана Франка! – написав у соцмережах волонтер Володимир Бараняк.