Університет отримав усе обладнання, передбачене участю у проєкті «Реабілітація травм війни в Україні»

Дрогобицький державний педагогічний університет у липні 2023 року був включений до переліку реципієнтів проєкту міжнародної технічної допомоги «Реабілітація травм війни в Україні». Проєкт впроваджується Благодійним фондом «Пацієнти України» за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC)), представленої Посольством Швейцарії в Україні.

У межах реалізації проекту благодійний фонд з жовтня минулого року розпочав постачання університету на безоплатній основі сучасного реабілітаційного та навчального обладнання для кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я.

Станом на сьогодні все реабілітаційне та навчальне обладнання отримано. Воно є потужним підсиленням матеріально-технічної бази бакалаврських і магістерських освітніх програм спеціальності 227 «Терапія та реабілітація».

Відповідно до Меморандумом про співпрацю між БО «БФ «Пацієнти України» і Дрогобицьким вишем передбачена консолідація зусиль заради покращення реабілітаційних послуг для населення, поширення в Україні досвіду та найкращих світових практик лікування, діагностики захворювань та професійної реабілітації.

Керівництво університету висловлює подяку за співпрацю в рамках реалізації проєкту всім його учасникам: Швейцарській агенції з розвитку і співробітництва (SDC), Благодійній організації «Благодійний фонд «Пацієнти України», Офісу Президента України, Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству соціальної політики України, Національній службі здоров’я України, Європейському Союзу та Nova Ukraine, радниці-уповноваженій Президента України з питань безбар’єрності Тетяні Ломакіній, Школі реабілітаційної медицини УКУ, ProtezHub, ГО Українське товариство ерготерапевтів,  Всеукраїнському об’єднанню фізичних терапевтів.