Участь у студентській конференції «Ерготерапія – професія майбутнього»

У Львові 1-2 березня відбулася  перша Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Ерготерапія – професія майбутнього», оскільки саме ця спеціальність забезпечує комплексний підхід до реабілітаційного процесу, допомагає пацієнтам якнайшвидше повернутися до самостійного та активного життя в суспільстві.

Організаторами заходу були: кафедра фізичної терапії та ерготерапії УКУ, Українське товариство ерготерапевтів у співпраці з Центром реабілітації та протезування SUPERHUMANS CENTER (м. Київ) та за участю з Центру реабілітації UNBROKEN (м. Львів), організації Momentum Wheels for Humanity Ukraine та Групи активної реабілітації.

Студенти факультету здоров’я людини та природничих наук спеціальностей 227 «Терапія та реабілітація» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти впродовж двох днів брали участь у роботі конференції, на якій представники громадських організацій, фізичні терапевти, фахівці мови та мовлення, викладацький склад Українського католицького університету та студенти спільно обговорювали напрями та перспективи розвитку професії ерготерапевта в Україні. На конференції були представлені доповіді від студентів, які опановують професію ерготерапевта, та від фахівців-практиків.

Учасники розглянули випадки з клінічної діяльності, поділилися науково-обґрунтованим досвідом та кращими світовими практиками, презентували результати своєї роботи, які продемонстрували цінність ерготерапії в роботі мультидисциплінарної команди.