Участь у семінарі в межах проєкту «Обличчя стресу і самотності в контексті військової міграції»

13-16 травня в Колегіумі Вітелона (Лєґніца, Республіка Польща) у межах реалізації міжнародного проєкту «Обличчя стресу і самотності в контексті військової міграції», який розробляється за програмою «Наука для суспільства II» Міністерства освіти і науки Польщі чотирма закладами вищої освіти Польщі та України (Колегіум Вітелона, Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Рівненський державний гуманітарний університет), відбувся семінар дослідницьких груп.

Дрогобицький державний педагогічний університет представляли доцентки кафедри психології Наталія Подоляк і Валентина Стець та доцентка кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Лозинська.

Учасників семінару привітав ректор Колегіуму Вітелона професор, доктор Андрій Панасюк.

У процесі роботи дослідницьких груп проєкту було проаналізовано статистичні результати дослідження, окреслено завдання завершального етапу реалізації проєкту .

Наукову консультацію учасникам зустрічі надала відома психологиня, докторка наук, професорка SWPS University, авторка методики,за якою працювали дослідницькі групи SBS Зоф’я Доленґа . Керівниця проєкту доктор Беата Скварек (Колегіум Вітелона) окреслила завдання на наступний етап реалізації дослідження, графік їх виконання.

Зустріч була насичена цікавими ідеями та задумами, обміном досвідом, ідеями, думками, пошуком нових шляхів до співпраці.

Учасники узгодили структуру спільного польсько-українського заключного звіту. Колеги побажали один одному плідної та результативної роботи.

Щира подяка польським друзям за теплу зустріч, підтримку та допомогу Україні в ці нелегкі часи випробувань.