Участь у міжуніверситетському лекторії «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти»

Упродовж травня викладачі кафедри біології та хімії й здобувачі спеціальностей Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та Середня освіта (Природничі науки) взяли участь у роботі відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти». У рамках лекторію відбулися три гостьові лекції з проблем застосування сучасних інноваційних технологій у викладанні природничих дисциплін.  

Деканка природничого факультету Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка Руслана Костянтинівна Романюк презентувала лекцію на тему: «Тренінг як ефективна технологія формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів вищої освіти», під час якої розповіла, як підготувати та провести тренінг, які методиі прийоми є найефективнішими, навела конкретні приклади проведення тренінгу. Наталія Богданівна Грицай, докт.пед. наук, професорка, завідувачка кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, представила лекцію «Цифровий урок біології: особливості підготовки, цифрові застосунки, методики проведення», в якій продемонструвала застосування цікавих цифрових технологій на різних етапах уроку, можливості активізації освітньої діяльності учнів та підвищення їх мотивації до вивчення біологічних процесів та явищ. Лекція завідувачки навчально-наукового центру розвитку персоналу та лідерства Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Світлани Василівни Василенко продемонструвала можливості використання сучасних цифрових інструментів для формувального оцінюванняпід час презентації лекції з теми «Цифрові інструменти для реалізації формувального оцінювання (для освітян, які формують здоров’язбережувальну компетентність)».

Усі лекції дали змогу ознайомитися  із сучасними цифровими технологіями та   застосуванням їх в освітній діяльності. Матеріали лекцій були доступними для усіх учасників лекторію. Учасники лекцій отримали сертифікати за активну участь у виконанні інтерактивних  завдань, що пропонувалися лекторами. Дякуємо організаторам лекторію, особливо Наталії Богданівні Грицай, завідувачці кафедри природничих наук з методиками їх навчання  Рівненського державного університету,  за можливість участі в таких пізнавальних освітніх заходах.

Вам буде цікаво