Участь студентів  та викладачів ФФМЕІТ у вебінарі від ІТ-компанії Freshcode

За останніми даними агенції ESCADRA Україна займає провідні позиції у світовій науково-технологічній сфері. Зокрема, спостерігається стрімкий розвиток технологічних стартапів, збільшуються потоки інвестицій, зростає кількість компаній, які співпрацюють з українськими розробниками програмного забезпечення. Українських IT-фахівців високо цінують на світовому ринку, особливо в країнах Європи і США. Їхні знання, вміння та досвід дозволяють їм успішно працювати у відомих світових компаніях. Ці фактори сприяють підвищенню попиту на професії ІТ-сфери.

З огляду на це, а також на той факт, що кафедра фізики та інформаційних систем Дрогобицького університету вже багато років поспіль успішно готує ІТ-фахівців за сучасними методиками та з використанням новітніх технологій в освіті, студенти та викладачі взяли участь у вебінарі на тему «Побудова кар’єри в ІТ на падаючому ринку», організованим компанією Freshcode для студентів, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна фізика», «Середня освіта (Інформатика)», «Середня освіта (Фізика, інформатика)», «Середня освіта (Математика, інформатика)».

Під час заходу, який проводив Степан Скрупський, керівник проєктів компанії, були розглянуті такі актуальні питання:

• аналіз поточного стану ІТ-галузі;
  • огляд внутрішніх процесів у ІТ-компаніях;
  • рекомендації щодо вибору мов програмування та технологій як на сьогодні, так і на майбутнє;
  • огляд сучасних засобів навчання;
  • опис можливостей, які надає компанія для розвитку кар’єри в ІТ.

На вебінарі було відведено час для запитань від студентів, на які були надані обґрунтовані відповіді. Також учасникам вебінару була запропонована можливість безкоштовно пройти курси з тем “GIT” та “Верстка вебсайтів”.

На завершення зустрічі студентам побажали успішно працевлаштуватися за покликанням, реалізувати свій потенціал в ІТ-сфері. А тим, хто вже робить перші кроки в цій професії, – креативних ідей, вдалого їх втілення, нових цікавих завдань та успішно реалізованих проєктів.