Участь ректорки Дрогобицького вишу у святкуванні Дня Жешувського університету

11 червня Жешувський університет відзначив своє свято, яке зібрало численних представників академічної спільноти та запрошених гостей. Захід проходив у головній залі університету, де відбулося вручення нагород та звання почесного доктора університету. Участь у заходах взяла ректорка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професорка Валентина Бодак.

Під час церемонії відбулося нагородження почесними відзнаками працівників університету, зокрема Хрестом за Заслуги від Президента Республіки Польща, Бронзовою медаллю за заслуги у сфері культури, медалями за багаторічну працю. Кульмінацією церемонії стало присвоєння звання почесного доктора професору доктору габілітованому Гжегожу Венгжину за видатні наукові заслуги і внесок у розвиток науки.

З вітальним словом до академічної спільноти Жешувського університету звернулася ректорка Дрогобицького вишу Валентина Бодак. У своїй промові ректорка відзначила тяглість та продуктивність співпраці між університетами, наголосила на основних здобутках спільної діяльності, окреслила ключові аспекти співпраці, яка триває уже 54 роки. Адже перші міжнародні угоди про співпрацю нашого університету було укладено саме з Жешувським університетом.

«Співпраця між нашими університетами є прикладом правдивої дружби і партнерства, що приносить багаті плоди для розвитку освіти, науки та міжнародного співробітництва. Вона має велике значення для обміну знаннями та дослідницької діяльності, сприяючи створенню гармонійного середовища для академічного зростання та інноваційного розвитку, адже історія нашої співпраці охоплює численні навчально-освітні, культурні заходи, ґрунтовні наукові пошуки та реалізацію спільних проєктів», – зазначила Валентина Бодак.

Ректорка Валентина Бодак також звернулася з подячним словом до ректора Жешувського університету Сильвестра Чопека, наголосивши на внеску пана Ректора у розвиток освіти та співпрацю між університетами, який є надзвичайно цінним та значущим. Відрадно, що2021 року Сильвестр Чопек удостоєний високого звання – Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

«Справжню відданість і дружбу наш університет відчув з початку повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти нашої держави. Саме колектив Жешувського університету був у числі перших, хто висловив слова підтримки і запропонував свою допомогу», – наголосила ректорка.

Наприкінці позачергового засідання Сенату ректор Сильвестр Чопек підсумував свій ректорський термін, перерахував найважливіші досягнення під час перебування на посаді, серед яких: розвиток інфраструктури університету та збільшення кількості наукових проєктів. Він також підкреслив важливість академічної спільноти в досягненні цих здобутків і висловив сподівання на подальший динамічний розвиток Жешувського університету, подякував усім колегам за підтримку, відданість та внесок в успіх вишу.

Церемонію вшанував академічний хор Жешувського університету під керівництвом докторки Катажини Собас.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors