Учасники науково-практичного семінару розглянули актуальні проблеми початкової освіти

У межах співпраці кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти з ліцеєм № 16 імені Юрія Дрогобича доценти кафедри Оксана Мойко та Іван Василиків провели науково-практичний семінар «Методичні особливості навчання учнів початкових класів за науково-методичним проєктом «Інтелект Україна»».

На семінар була запрошена вчителька початкових класів ліцею Наталія Посацька, яка поділилася зі студентами власним досвідом роботи з учнями початкових класів та надала конструктивні та методичні поради щодо реалізації цього проєкту у 1-4 класах.

Розглядалися актуальні  проблеми початкової освіти, зумовлені викликами сьогодення, та особливості роботи педагога за науково-методичним проєктом «Інтелект Україна».

Семінар пройшов у теплій та дружній атмосфері. Завідувач кафедри Володимир Ковальчук підсумував роботу науково-практичного семінару, відзначивши важливість та актуальність теми.