У Дрогобичі відбувається ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца

ШульцФест — знакова подія для міста та регіону, бо щоразу збирає митців, письменників, літераторів, театралів, дипломатів з Європи та світу.

Модераторкою урочистої церемонії відкриття фестивалю, яка відбулася в академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобич, була керівниця Полоністичного науково-інформаційного центру імені Ігоря Менька Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, директорка Міжнародного Шульцфесту у Дрогобичі, доцентка Віра Меньок.

Серед почесних гостей на цьогорічний фестиваль до Дрогобича завітали багаторічні друзі та партнери громади – голова правління Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара, віцепрезидент правління Павел Сендерек та члени правління — Катажина Яхимська та Маріуш Шубра.

Привітати присутніх із відкриттям фестивалю: ректорка Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Валентина Бодак, директор Польського інституту в Києві Ярослав Годун, професор Краківського педагогічного університету імені комісії національної освіти Павел Прухняк, а також Консул Генерального Консульства Польщі у Львові Матеуш Натковський.

ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца у Дрогобичі триватиме до 13 липня. Щоденно відбуватиметься чимало літературних та мистецьких заходів за участі відомих культурних діячів. Вхід на всі події безкоштовний, покликання на програму Фестивалю.

Фото Ігоря Фецяка

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors