Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці в  університеті

У межах Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці, який проходив 22-26 квітня, викладачі кафедри технологічної та професійної освіти на факультетах університету організували низку цікавих і пізнавальних тематичних бесід і тренінгів, присвячених актуальним питанням безпеки життєдіяльності, річниці Чорнобильської катастрофи та Всесвітньому дню охорони праці.

Зокрема, професор Леонід Оршанський на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій організував виховний захід «Чорнобильська трагедія: минуле та сьогодення». Леонід Володимирович розповів студентам про Чорнобильську катастрофу, яка сталася 26 квітня 1986 року та її наслідки для сьогодення і прийдешніх поколінь. Подискутували зі слухачами про загрозу на Запорізькій атомній електростанції, окупованій російськими агресорами. Продовжив бесіду доцент Юрій Павловський, який розповів про радіаційну небезпеку, види радіаційного випромінювання та способи і методи захисту від радіації. На завершення студенти переглянули документальний фільм «Чорнобиль».

28 квітня світова спільнота відзначала Всесвітній день охорони праці, і з цієї нагоди доцент Мирослав Пагута провів бесіду зі студентами факультету української та іноземної філології на тему: «Загроза або виникнення надзвичайної ситуації, поведінка та дії в цих умовах. Перша долікарська допомога потерпілим». Також доцент Юрій Павловський в лекційному залі фізмату провів бесіду на тему «Електробезпека. Надання допомоги при ураженні електричним струмом», а також тренінг «Серцево-легенева реанімація», під час якого здобувачі освіти мали змогу набути первинних навичок проведення серцево-легеневої реанімації на спеціальному манекені-тренажері, наданому кафедрою медико-біологічних дисциплін, географії та екології. Професор Іван Нищак для студентів факультету історії, педагогіки та психології провів цікаву лекцію на тему «Хімічна безпека».

Дякуємо викладачам кафедри технологічної та професійної освіти, студентському самоврядуванню та активним учасникам за організацію Тижня безпеки життєдіяльності та охорони праці в Дрогобицькому університеті.

Ірина МОШОВСЬКА, студентський декан ФФМЕІТ

Вам буде цікаво