Триває профагітаційна робота університету

На запрошення відділу освіти Пустомитівської міської ради команда Дрогобицького педагогічного університету 17 травня взяла участь у «Форумі майбутньої професії», який відбувся на базі ліцею №1 у Пустомитах.

Метою заходу було розповісти учням, як майбутнім абітурієнтам закладів вищої освіти, про вступ до закладів вищої освіти. Команда Дрогобицького педагогічного університету презентувала відвідувачам Форуму усі наявні у закладі спеціальності. Студенти поділилися своїми враженнями про те, як відбувається навчальний процес, про можливості, які відкриються перед молодими людьми, якщо вони долучаться до лав студентів.

Учні на згадку про знайомство з Дрогобицьким університетом отримали в подарунок сувенірну поліграфічну продукцію та інформаційні буклети.