Традиційні змагання з туристичного багатоборства

27 вересня 2018 року у Всесвітній день туризму на базі СОТ «Смерічка» відбулися традиційні змагання з туристичного багатоборства серед збірних команд факультетів та інститутів. До проведення цього заходу було залучено понад 80 учасників студентської молоді. Ці змагання, як правило, є відкриттям Спартакіади серед студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, яка включає сім конкурсів.

Незважаючи на прохолодну погоду, на старт вийшли студенти, які відстоювали честь своїх факультетів та інститутів. Всім учасникам хотілося вибороти призове місце.

Після напруженої боротьби призові місця команд розподілилися таким чином: І місце виборола команда інституту іноземних мов, ІІ місце зайняли учасники біолого-природничого факультету, ІІІ місце виборола команда факультету початкової та мистецької освіти.

Студенти мали можливість не тільки позмагатися і подивитися на інших, але й отримати неоціненні туристичні навички. Бажаємо подальших успіхів у Спартакіаді університету.

Кафедра фізичного виховання

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors