Телеміст з науковицею Кембриджа: пізнавальна екскурсія одним з найвідоміших університетів світу

На факультеті української та іноземні філології 3 квітня відбувся телеміст студентів I-III курсів та доценток кафедри практики англійської мови і методики її навчання Оксани Савченко, Галини Пристай, Марії Гулич, Оксани Хомишак із випускницею філологічного факультету, кандидаткою філологічних наук Марією Лупак, яка сьогодні перебуває у Сполученому Королівстві на стажуванні як гостьовий дослідник Центру україністики (CambridgeUkrainianStudies), факультету сучасних і середньовічних мов та мовознавства (Faculty of Modernand Medieval Languages & Linguistics) Кембриджського університету (University of Cambridge, UK).

Під час онлайн-зустрічі студенти мали чудову нагоду насолодитися пізнавальною та атмосферною англомовною екскурсією давнім університетським містом з цікавою історією, мальовничим ландшафтом та старовинною архітектурою. Разом з п. Марією учасники телемосту відвідали такі визначні місця Кембриджа, як Королівський Коледж (King`s College), університетську бібліотеку (University Library) – одну з найбагатших бібліотек країни, зазирнули у місцевий магазин сувенірів, а також в університетський книжковий магазин з художньою, науковою та навчальною літературою видавництва Cambridge University Press. Не оминули увагою славетну річку Кем з екскурсійними човнами (punting), місцеві парки, доглянуті університетські двори. Студенти мали також змогу по практикувати розмовну англійську під час інтерв’ю Марії з працівниками Королівського Коледжу, книгарні, магазину сувенірів та організатором човнярських екскурсій.

Подорож Кембриджем була змістовною і захопливою, студенти й викладачі отримали можливість доторкнутися до глибин історії, дізнатися про освітні та культурні традиції одного з найстаріших та найвідоміших університетів світу.

Розповіді науковиці дивували глибиною знань, ерудованістю, новизною та емоційною наповненістю. Наприкінці зустрічі заступниця декана факультету доц. Руслана Манько звернулася до Марії Лупак зі словами вдячності і висловила побажання подальшої співпраці у царині як англійської, так й української філології.