Меню

«

»

Святкова академія до Дня працівників освіти

28 вересня, напередодні Всеукраїнського Дня працівників освіти, в університеті відбулася святкова академія. Вона була приурочена тим, хто ревною і самовідданою працею здобув заслужену шану і вдячність, хто допомагає торувати дорогу в життя, хто вчить любити рідну землю, бути небайдужим до її історії, хто плекає любов до Батьківщини, до мови, до слова, веде у глибини науки і хто просто навчає життєвої мудрості, шляхетності, допомагає осягати духовні обрії людяності.

У першу неділю жовтня цього року збігається три великі свята: Покрова Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України та Український День освітянина.

Присутні вшанували хвилиною мовчання героїв України, котрі віддали свої життя за її незалежність. Серед них і випускники нашого університету: Олег Дяків, Роман Засанський, Андрій Скрипник та Володимир Яхнів. 

Вітальне слово виголосили ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професор Валентина Бодак, студентський ректор Ольга Клиса, університетський душпастир отець Олег Кекош.

За гарною університетською традицією у переддень свята обрано найкращих, найдостойніших серед викладачів у різних номінаціях. У номінації «Найкращий куратор академічної групи у 2022/2023 навчальному році» заслужену перемогу здобув  кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри  технологічної та професійної освіти Юрій Павловський.

Найкращою кафедрою за результатами науково-дослідницької роботи у 2022/2023 навчальному році стала кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти (завідувач – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Пантюк.

У номінації «Найкращий науковець Дрогобицького державного педагогічного університету у 2022/2023 навчальному році» переміг доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України та правознавства Василь Ільницький.

Найкращим тренером-викладачем у 2022/2023 навчальному році»  обрано кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання  Анну Чепелюк.

Олександра Німилович, доцент кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки, стала переможцем у номінації «Найкращий викладач-митець у 2022/2023 навчальному році».

Цього року в університеті з’явилася нова номінація – «Найкращий факультет – хранитель пам’яті Івана Франка» і в ній беззаперечно переміг факультет української та іноземної філології (декан факультету – доктор філологічних наук, професор Петро Мацьків).

Найцікавішою стала номінація «Найкращий викладач факультету очима студентів у 2022/2023 навчальному році». Заслужені нагороди отримали: Надія Дудник (факультет історії, педагогіки та психології), Наталія Гойванович (факультет здоров’я людини та природничих наук), Володимир Салій (факультет початкової освіти та мистецтва), Юрій Матурін  (факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), Марія Стецик  (факультет української та іноземної філології). Номінанти отримали почесні грамоти та грошові премії від профкому працівників університету у розмірі 1000 грн. кожному.

Гості свята насолодилися концертом, підготовленим студентами та викладачами університету.

Святкову академію підготували відділ інформаційної діяльності та молодіжної політики і профком працівників університету.