Студенти зустрілися з директором Дрогобицької солеварні

В рамках тижня права відбулося чергове засідання правничого гуртка, на яке було запрошено адвоката, громадського діяча та директора Дрогобицької солеварні Олега Петренка.

У ході зустрічі обговорили важливі теми, що стосуються юридичної практики. Олег Петренко поділився професійним досвідом роботи та нюансами адвокатської практики, розповів про свій шлях становлення в професії, про досвід роботи громадським діячем, юрисконсультом та адвокатом.

Зустріч пройшла у невимушеній відкритій атмосфері. Студенти жваво цікавились тонкощами роботи адвоката та з великим інтересом сприймали приклади із практики Олега Петренка. Під час розмови студенти довідались про те, як підготувати себе до роботи в адвокатурі, та які труднощі доведеться подолати. На завершення Олег Петренко запропонував можливість співпраці зі студентами, закликав долучатись до безпосередньої адвокатської роботи у форматі помічників на громадських засадах.

Керівниця правничого гуртка, доцентка Єлизавета Копельців-Левицька подякувала Олегу Петренку за змістовну зустріч зі студентами та підкреслила, що робота адвоката дуже важка і відповідальна. Вона вимагає не тільки гарного знання законів, але й великої винахідливості, що дозволяє правильно вибудувати лінію захисту в суді та досягти успіху навіть у складних справах.