Студенти університету змагалися у знаннях про життя і творчість Івана Франка

У Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» відбулося цікаве дійство – Франко-гра «Стежки Франка: лабіринти розуму» за участі студентів Дрогобицького державного педагогічного університету. Захід організували ДІКЗ «Нагуєвичі» та Наукове товариство студентів та аспірантів ім. Василя Надім’янова.

По двоє представників від кожного факультету вишу мали можливість позмагатися на краще знання життя і творчості Івана Франка.

Привітав учасників конкурсу директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», кандидат історичних наук Богдан Лазорак. Він зазначив, що співпраця між музеєм і закладом освіти має давнє  «коріння» і традиції. Він також запросив студентів взяти участь в інших заходах та дослідженнях Франкового краю, адже тут розташовані безліч історичних об’єктів в Урожі, Ступниці, Нагуєвичах, Рихтичах та побажав учасникам успіхів у грі-конкурсі.

Запитання ведучої Франко-гри «Стежки Франка: лабіринти розуму» Лідії Мазурчак були начебто нескладними, але водночас і каверзними, тому командам довелося згадати, як шкільні уроки, так і університетські лекції.

За підсумками гри, І місце посіла Оксана Калитяк, студентка І курсу факультету початкової освіти та мистецтва, ІІ місце зайняла Патрійчук Таміла, студентка І курсу факультету української та іноземної філології, ІІІ місце – Наталя Яблінська, студентка І курсу факультету початкової освіти та мистецтва. Переможці отримали пам’ятні подарунки від Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі».

А на завершення аспірант Дрогобицького державного педагогічного університету та зберігач фондів ДІКЗ «Нагуєвичі» Назарій Юрчишин провів для учасників конкурсу ґрунтовну та пізнавальну екскурсію залами Літературно-меморіального музею Івана Франка в Нагуєвичах, де вони ще більше дізналися про Каменяра.