Студенти та викладачі вишу – учасники освітніх заходів в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок»

Студенти та викладачі факультету початкової освіти та мистецтва взяли участь в освітньому проєкті від Національного банку України та благодійних фондів в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок» в рамках якого було проведено такі заходи: «Школа благодійності», «Марафон добрих справ», «Традиції добрих справ».

Головною умовою Марафону було розказати про благодійну діяльність навчального закладу протягом 2023 року. Більшість благодійних справ були спрямовані на допомогу військовим та людям, які постраждали від війни.

Навчаючись у «Школі благодійності», учасники наукового гуртка «Студентські волонтерські практики в освітньому просторі» разом із завідувачкою кафедри педагогіки та методики початкової освіти професоркою Іриною Садовою та доцентками Оксаною Жигайло, Світланою Луців дізналися як організувати благодійний проєкт у навчальному закладі, мотивувати дітей і молодь долучатися до благодійності, отримали цінні поради від представників благодійного фонду. Усі учасники успішно пройшли тестування та отримали сертифікати.

На конкурс відеоробіт «Традиції добрих справ» було подано три відеоролики, які свідчать про традиції благодійності в нашій університетській родині.

Також, підсумувавши волонтерську діяльність факультету у 2023 році, студенти взяли участь у «Марафоні добрих справ» та подали звіт про усі заходи проведені на факультеті та в університеті і отримали сертифікат.

Майже 115 тисяч учасників долучилися до заходів у межах святкування Всеукраїнського дня добрих справ «Щедрий вівторок».

Вам буде цікаво