Студенти писали диктант до Міжнародного дня рідної мови

Починаючи з 2000 року світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Хоча для вшанування рідної мови в Україні встановлено 9 листопада, день пам’яті Святого преподобного Нестора Літописця, Міжнародний день рідної мови – слушний привід нагадати про важливість збереження і забезпечення повноцінного функціонування саме української мови.

В університеті відзначили Міжнародний день рідної мови: 21 лютого профком студентів та студентське самоврядування провели конкурс, який передбачав написання диктанту з української мови. Кожний факультет делегував на конкурс трьох представників. Студенти спеціальності «українська мова та література» брали участь поза конкурсом.

З вітальним словом до конкурсантів звернувся голова профкому студентів Ігор, який також проінформував про умови проходження конкурсу.

Доцентка кафедри української мови Уляна Галів підготувала диктант про необхідність вшановувати рідну мову.

Згідно з умовами конкурсу відзначено три кращі роботи. Переможницями стали студентки факультету української та іноземної філології Марта Смутна, Анастасія Шайферт, Марія  Ращупкіна.

Переможниці конкурсу нагороджені спеціальними дипломами, а також грошовими преміями відповідно до кошторису органу студентського самоврядування університету.