Студенти факультету початкової освіти та мистецтва зустрілися з воїном: «Дякуємо і підтримуємо ЗСУ!»

На факультеті початкової освіти та мистецтва 12 березня відбулася зустріч учасників наукового гуртка «Студентські волонтерські практики в освітньому просторі» (керівник – доцентка Оксана Жигайло) з військовослужбовцем Збройних Сил України.

Студенти мали можливість поспілкуватися із захисником, поставити запитання та почути про реалії війни. Захисник розповів про військові будні, про те, як з побратимами йшли в наступ і тримали оборону, про дружбу, про єдність та мужність наших воїнів.

Усі разом вшанували хвилиною мовчання пам’ять про захисників, які «душу й тіло поклали за нашу свободу».

Щирі слова подяки за вірність, служіння Україні та її захист висловила завідувачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професорка Ірина Садова та декан факультету Іван Кутняк.

Наприкінці заходу студенти віршами та українською піснею щиро подякували воїнові за те, що, не шкодуючи власного життя, захищає мир та спокій українців, боронить рідну землю від нападників і дарує можливість навчатися і працювати.

На згадку про теплу зустріч студенти передали для військовослужбовців ЗСУ прапор, розписаний оздоблений побажаннями, а також листи та обереги.

Бажаємо нашим захисникам та захисницям витримки й сил! Міцно тримаємо свій освітянський фронт, єднаємо спільні зусилля заради перемоги, яку у важких боях для всіх нас здобувають нащадки славних козаків – наші воїни Збройних Сил України!

Вам буде цікаво