Студенти факультету початкової освіти та мистецтва під час семінару навчалися як формувати читацькі компетентності у школярів

На факультеті початкової світи та мистецтва відбувся науково-практичний семінар «Шляхи формування читацьких компетентностей учнів початкової школи», який провели вчителі ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради Ольга Синкальська та Марта Гриньків. Модераторки заходу, доцентки кафедри педагогіки та методики початкової освіти Світлана Луців та Наталія Калита ознайомили студентів 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта з науково-педагогічним проєктом «Інтелект України», акцентували увагу на важливості формування читацьких компетентностей учнів початкових класів.

Вчителі ділилися власним досвідом роботи за програмою «Інтелект України». Ознайомили майбутніх педагогів з інтерактивними вправами, які формують читацькі компетентності в учнів початкових класів, акцентували увагу на важливості формування навички читання та поділилися з майбутніми вчителями цікавими прийомами формування навичок свідомого читання. Ольга Синкальська та Марта Гриньків наголосили на тому, що навчання за програмою «Інтелект України» сприяє формуванню всебічно розвиненій, освіченій, вмотивованій та цікавій особистості.