Студентка  університету – призерка Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії-2024»

Студентка 4 курсу факультету української та іноземної філології спеціальності 014 «Середня освіта (Українська мова і література)» Олена Мазур отримала друге місце  у XVІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії».

Олімпіада відбувалася на базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» упродовж 22-24 березня. Загальна тема звучала так: «Лідерство у світлі Біблії».

Співорганізаторами заходу є Міністерство освіти і науки України та Громадська ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями. Мета олімпіади – сприяти духовно-моральному вихованню дітей і молоді нашої держави на біблійних цінностях, підвищувати інтерес до читання Святого  Письма та його використання у повсякденному житті; спонукати дітей та молодь будувати свій світогляд, характер і поведінку на християнських моральних цінностях.

Учасники заходу проходили тестування на знання Біблії, презентували творчі роботи та тлумачили відомі біблійні вірші, запропоновані членами журі.

Академічна спільного Дрогобицького університету щиро вітає Олену Мазур і її наукову керівницю доцентку Марію Заміщак з перемогою в  олімпіаді та бажає  нових досягнень.