»

Студент університету успішно провів в якості арбітра дебютний поєдинок на чемпіонаті України з футзалу

Студент третього курсу факультету здоров’я людини та природничих наук Максим Орляк успішно дебютував на всеукраїнському професіональному рівні футзального арбітражу.

У м. Рівне  4 лютого відбувся матч чемпіонату України з футзалу серед команд Першої ліги «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ-4» (Рівне) – «Комфорт-Сервіс» (Костопіль). Цей поєдинок Асоціація футзалу України довірила провести бригаді арбітрів, до складу якої увійшли представники Дрогобицького педагогічного університету.

Головним арбітром зустрічі працював Назарій Лизан, який нещодавно здобув ступінь магістра за спеціальністю 014 «СО (Фізична культура)», а його партнером був Максим Орляк, який навчається на першому (бакалаврському) рівні за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Обидва є вихованцями школи арбітрів доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Романа Проця, який виконував функції спостерігача арбітражу.

І якщо для Назарія Лизана (на фото – ліворуч), це черговий матч в четвертому сезоні першої ліги України, то для Максима Орляка (на фото – праворуч) – лише дебют на професіональному всеукраїнському рівні футзального арбітражу.

Вітаємо Максима Орляка та його наставника і бажаємо нових досягнень!