Стажування студентів університету у міжнародному реабілітаційному центрі AXIS

12 червня відбувся візит декана факультету здоров’я людини та природничих наук ДДПУ імені І.Франка доктора педагогічних наук, професора Миколи Лук’янченка у міжнародний реабілітаційний центр AXIS, що знаходиться у місті П’єштани (Словаччина).  

У весняному семестрі 2024 року  одинадцять студентів різних курсів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» університету проходили практику у цьому центрі. На сьогодні у Міжнародному реабілітаційному центрі AXIS четверо студенток Дрогобицького вишу проходять стажування.

У реабілітаційному центрі студенти університету залучені до реалізації низки реабілітаційних програм для пацієнтів із різними формами дитячого церебрального паралічу, наслідками інсульту і черепно-мозкової травми,  наслідками травм хребта й спинного мозку та порушень спінального кровообігу, з розладами аутичного спектру, генетичними синдромами, затримкою психомоторного розвитку, синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, труднощами в навчанні та ін. Практикуючи в реабілітаційному центрі AXIS, студенти Дрогобицького педагогічного університету здобувають нові знання та набираються світового практичного досвіду для своєї майбутньої професії.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors