Розвиток міжнародної співпраці з Вроцлавським університетом

Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник, начальниця відділу міжнародних звʼязків Христина Войтович та методистка відділу Наталія Гойванович 25-29 березня зяли участь у тижневому стажуванні з питань інтернаціоналізації вищої освіти у Вроцлавському університеті в рамках програми Erasmus+.

Впродовж стажування відбулася низка зустрічей з працівниками відділу міжнародних звʼязків Вроцлавського університету Уршулою Бродою, Барбарою Скавацкою-Харольд та Мартою Блават, під час яких вдалося обговорити питання майбутньої співпраці та ознайомитися з досвідом діяльності відділу міжнародних звʼязків.

Окрім цього, працівники нашого університету мали нагоду зустрітися з директоркою Інститут педагогіки, професоркою Аліцією Шерльонг та заступницею директорки з міжнародного співробітництва та наукових проектів, докторкою Мартиною Пришмонт, під час якої обговорили можливості майбутньої наукової та навчальної співпраці.

Упродовж перебування в партнерському університеті вдалося поспілкуватися з представником ректора з питань польсько-української співпраці, професором Ярославом Сирником, який розповів про діяльність української спільноти в університеті та у місті Вроцлав, а також окреслив можливості майбутньої співпраці.

Приємним спогадом залишиться зустріч зі студентками факультету української та іноземної філології нашого університету Іриною Турко, Юлією Чукарєвою, Анною Білак та Юлією Качалубою, які продовжують семестрове навчання за програмою Erasmus+ на філологічному факультеті Вроцлавського університету. Варто зазначити, що у попередньому семестрі 10 студентів нашого університету пройшли навчання в партнерському університеті за програмою Erasmus+.

Вам буде цікаво