Робочий візит делегації Франкового вишу до Штирійського педагогічного інституту

25 – 31 травня відбувався робочий візит делегації Дрогобицького державного педагогічного університету  мені Івана Франка до Штирійського педагогічного інституту в м. Ґрац (Австрія). Делегацію очолювала ректорка університету проф. Валентина Бодак. Співпраця з австрійським вищим начальним закладом триває від 2017 року з моменту підписання двосторонньої угоди з нагоди міжнародного культурного форуму «Дні Австрії в Дрогобичі», який був присвячений федеральній землі Штирія.

Під час візиту відбулися ділові зустрічі й перемовини з ректором Штирійського педагогічного інституту проф. Беатрікс Карл, проректорами, керівником відділу міжнародних зав’язків і координатором програми Erasmus+. Обидві сторони висловилися за продовження і розвиток успішної співпраці на рівні академічної мобільності викладачів і студентів, реалізацій спільних науково-освітніх проєктів та обміну досвідом щодо впровадження сучасних форм підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

У межах робочого візиту відбулася зустріч з п’ятьма студентами ДДПУ ім. Івана Франка, які перебувають на семестровому навчанні у Штирійському педагогічному інституті впродовж літнього семестру 2023/2024 н.р.

На завершення візиту ректорка проф. Валентина Бодак мала ділову розмову з проф. Клеменсом Ренольднером, Dr. h.c. Франкового університету, з питань співпраці з австрійськими культурно-мистецькими установами, Зальцбурзьким університетом, Центром ім. Штефана Цвайґа в Зальцбрузі тощо.

Вам буде цікаво