Річниця аварії на ЧАЕС: 38 років з дня трагедії

На факультеті історії, педагогіки та психології вшанували пам’ять усіх, хто загинув внаслідок Чорнобильської трагедії, та пригадали події техногенної катастрофи, яка змінила хід історії України.

Ведучими заходу виступили студентки 3-го курсу Ольга Клиса та Вікторія Строк, які запросили вшанувати хвилиною мовчання героїв-ліквідаторів та жертв радіаційної аварії. Спільну молитву з усіма присутніми проголосив капелан нашого університету отець Олег Кекош.

Студентка 4-го курсу Христина Марусаж виступила з доповіддю про спогади людей, які особисто брали участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи. Авторський вірш студента 4-го курсу Романа Гобрея, присвячений Чорнобильській трагедії, зачитала студентка 1-го курсу Ольга Яремко. На завершення перед присутніми виступив заступник декана факультету Андрій Зимянський.