Реалізація майбутньої співпраці

У четвер, 4 січня, відбулася перша робоча зустріч представників Middle State Tennessee University (USA), Дрогобицького державного педагогічного університету імені івана Франка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Донбаського державного педагогічного університету.

Основна мета зустрічі – створення команди для реалізації онлайн курсів INTRODUCTION TO QUANTUM COMPUTING, які будуть проходити в рамках програми «STEM with Ukraine – the USA-Ukraine collaboration in STEM research and education».

Проведення таких курсів – це волонтерська ініціатива Ганни Терлецької, колись студентки дрогобицького педуніверситету, а зараз – доцентки кафедри фізики та астрономії Middle State Tennessee University (США). Зовсім скоро студенти трьох українських університетів матимуть змогу пройти курс лекцій від провідного фахівця в галузі Quantum Information Science.

Зазначимо, що ця співпраця відбулася з ініціативи керівниці відділу міжнародних звʼязків ДДПУ Христини Войтович та професорки Ганни Терлецької (Middle State Tennessee University).