Придбай писанку – допоможи ЗСУ і збережи традицію

Під таким гаслом 30 квітня відбувся благодійний ярмарок, на якому студенти 1 курсу факультету початкової освіти та мистецтва університету реалізовували великодні писанки, виготовлені власноруч в рамках вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання технологічної освітньої галузі в початковій школі» (викладачка – доц. кафедри педагогіки та методики початкової освіти Руслана Даниляк).

Понад 300 різнобарвних писанок створили студенти у різноманітних нетрадиційних техніках: мотанки, бісерівки, мальованки, декоровані вишивкою, паєтками, стрічками, технікою квілінг, оригамі, декупаж та ін.

В української писанки є одна чудова особливість, яка полягає в глибинній, об’єднуючій ролі всіх частин і країв нашої країни в єдину, неподільну і самобутню українську спільноту.

Цього разу писанка об’єднала працівників університету в прагненні підтримати ініціативу студентів-першокурсників спеціальності 013 Початкова освіта – придбати дрон для наших захисників.

Завдяки усім, хто долучився до благодійного ярмарку, та креативності студентів було зібрано понад 20 тисяч грн. Особливо активними і наполегливими у досягненні мети були студентки Анастасія Марголич, Надія Дубик, Тетяна Дяківнич, Оксана Калитяк, Наталія Яблінська, Діана Возняк, Софія Клиса, Соломія Крива, Діана Лаврів, Ангеліна Роботецька, Наталія Туранич.

Зібрані кошти передано волонтеру Володимиру Бараняку для придбання FPV-дрону. Отже, це одинадцятий дрон, який університетська спільнота Франкового вишу впродовж останніх двох місяців передала для військових.. Нагадаємо, що в  університеті триває реалізація доброчинного проєкту «Франко-дрон», який є студентською ініціативою, підтриманою керівництвом закладу. Усі п’ять факультетів вишу у квітні зібрали 65 тисяч гривень, на які були  придбані й скеровані на передову п’ять FPV-дронів. Перед цим, у березні, студенти й викладачі університету зібрали 36 730 гривень, ще 24 тисячі гривень скерували з профспілкових внесків колективу, за загальну суму у березні придбали п’ять FPV-дронів.

Вам буде цікаво