Профорієнтаційні зустрічі викладачів кафедри біології та хімії факультету здоров’я людини та природничих наук з учнями Дрогобича

Науково-педагогічні працівники кафедри біології та хімії факультету здоров’я людини та природничих наук провели науково-профорієнтаційну роботу з учнями гімназії № 9 імені Героїв Крут Дрогобицької міськради.

Із вітальним словом до присутніх учнів 7 – 9 класів та учителів закладу освіти (учительки біології та хімії Олени Волос та учительки географії Лідії Матолич) звернулась завідувачка кафедри біології та хімії Ірина Бриндзя, яка розповіла про наукові дослідження, що проводяться на кафедрі, освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на факультеті здоров’я людини та природничих наук  та налагоджені зв’язки із школами нашого регіону.

З метою популяризації спеціальностей, за якими готують фахівців на факультетіздоров’я людини та природничих наук, було організовано навчально-ознайомчі заняття.

Кандидатка біологічних  наук, доцентка кафедри біології та хімії Галина Клепач провела заняття  з генетики та мікробіології, ознайомила із науково-дослідною роботою лабораторії «Експериментальної біології», сучасним обладнанням та приладами, що використовуються викладачами та студентами біологічних спеціальностей факультету для виконання кваліфікаційних робіт.

Під час заняття з генетики учні взяли участь у проведенні цікавого досліду за використання модельного об’єкту  Drosophila melanogaster, у ході якого спостерігали особливості мутантних проявів у лабораторних та диких ліній дрозофіли.

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та хімії Василь Стахів провів заняття  із зоології та ознайомив із макропрепаратами кабінету зоології, методикою виготовлення та особливостями їх зберігання. Учні мали можливість особисто розглянути мікропрепарати з цитології та гістології за використання сучасних мікроскопів.

Зустріч із школярами та їх учителями відбулася у дружній позитивній атмосфері. Навчальні заняття були пізнавальними та творчими.

Вам буде цікаво