Профорієнтаційні зустрічі представників факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій зі старшокласниками Дрогобиччини

14 березня офіційно розпочався перший етап вступної кампанії 2024 року – реєстрація електронних кабінетів майбутніх абітурієнтів для складання Національного мультипредметного тесту. Саме в цей день представники факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій продовжили активну профорієнтаційну роботу, відвідавши низку закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району – Меденицький, Грушівський і Великодорожівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів.

Про фахову підготовку здобувачів вищої освіти на факультеті, особливості цьогорічної вступної кампанії і міжнародну академічну мобільність студентів розповів заступник декана, доцент Олег Кузик. Завідувач кафедри технологічної та професійної освіти, професор Леонід Оршанський  ознайомив потенційних абітурієнтів зі змістом освітніх програм «Середня освіта (Технології)» та «Професійна освіта (Транспорт)», детально зупинився на організації освітнього процесу, напрямах навчально-виробничої діяльності, матеріальній базі та кадровому складі кафедри. Завідувач кафедри математики та економіки доцент Тарас Війчук наголосив, що практично всі розробники перших комп’ютерів були математиками, відтак окреслив перспективи працевлаштування, професійного становлення і кар’єрного зростання як майбутніх учителів математики й інформатики, так і фахівців із програмування, обробки даних, захисту інформації, комп’ютерних систем тощо. Наприкінці кожної зустрічі школярі дали відповіді на питання анкети «Давайте знайомитися» та були запрошені на традиційний факультетський захід для школярів «Фестиваль науки та кар’єри», який проходитиме у квітні. Кожна профорієнтаційна бесіда з учнями старших класів і вчителями відбулася у дружній та водночас діловій атмосфері.

Щиро вдячні за сприяння в організації профорієнтаційних зустрічей директорам і педагогічним колективам вище зазначених закладів загальної середньої освіти та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, а майбутніх студентів охоче зустрінемо у корпусі фізмату на Стрийській в Дрогобичі.

Вам буде цікаво