Профорієнтація факультету початкової освіти та мистецтва

Впродовж квітня викладачі факультету початкової освіти та мистецтва провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

Заступниця декана Олена Кравченко-Дзондза 4 квітня провела зустріч з учнями 10–11 класів НВК «Гірненський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Львівської області, на якій презентувала школярам освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Дрогобицькому університеті.

Доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Петро Фриз 6 квітня ознайомив вихованців Ужгородської дитячої школи мистецтв із освітньою програмою «Хореографія», розповів про матеріально-технічну базу підготовки майбутніх хореографів.

10 квітня відбулась презентація освітніх програм «Середня освіта (Музичне мистецтво)» та «Музичне мистецтво» здобувачам освіти Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського. Декан факультету Іван Кутняк, заступниця декана Олена Кравченко-Дзондза ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2024 року, здобутками університету і факультету початкової освіти та мистецтва. Завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної  підготовки Андрій Душний і доценти кафедри Оксана Бобечко, Валерій Шафета  відповіли на численні запитання і запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до Дрогобицького університету.

Професорка кафедри фундаментальних дисциплін початкової освіти Марія Федурко 11 квітня провела зустріч із випускниками Стебницького ліцею № 7 Дрогобицької міської ради. Було презентовано освітні програми і здобутки факультету. Магістрантки Ярина Герега, Віра Комар, Марія Криницька та Ольга Солтис поділилися досвідом навчання й активного студентського життя.