Профорієнтаційні заходи кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти

22 травня завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проф. Тетяна Пантюк та доцентки Віолета Городиська, Світлана Івах, Алла Ревть у межах профорієнтаційної роботи кафедри провели зустрічі з учнями 9–11 класів двох закладів загальної середньої освіти м. Турки (Турківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 та Турківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2).

Викладачі ознайомили учнів з чинними правилами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка у 2024 році, з освітньо-професійними програмами підготовки здобувачів вищої освіти в університеті.

Впродовж зустрічей панувала дружня атмосфера, а дискусійні моменти засвідчили зацікавленість учнів можливостями навчання у Дрогобицькому педагогічному університеті. Вони отримали відповіді на всі питання, які в основному стосувались питань організації освітнього процесу та дозвілля.

Generic selectors
Exact matches only