Профорієнтаційна робота викладачів та студентів факультету української та іноземної філології

Факультет української та іноземної філології запрошує на навчання всіх, хто мріє здобути фах учителя-словесника. З цією метою 9 квітня викладачі кафедри української мови – проф. Віра Котович, доц. Марія Стецик, доц. Леся Легка – зустрілися з учнями 10–11 класів ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича Дрогобицької міської ради.

Майбутні абітурієнти дізналися про особливості цьогорічної вступної кампанії та про можливості, які їх чекають на обраному факультеті. Зустріч відбулася у форматі відкритого уроку з української літератури. Студенти факультету, серед яких були й учорашні випускники ліцею, продемонстрували майстерне перевтілення в образи Олени Пчілки, Лесі Українки, Марії Заньковецької, Ольги Кобилянської, Наталії Кобринської, Богдана-Ігоря Антонича. Шлях до успіху й визнання цих людей лежав через віддану любов та ревне служіння Слову. Це те, чим здавна славиться факультет української та іноземної філології.

Щиро дякуємо директорці ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича Наталії Чайковській та вчительці української мови і літератури Марії Щербак за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.