Профорієнтаційна робота кафедри практики англійської мови та методики її навчання

Доценти кафедри практики англійської мови та методики її навчання факультету української та іноземної філології Ірина Сирко та Галина Ступницька з метою профорієнтації провели зустріч з учнями 10–11-х класів ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради.

Випускникам розповіли про сучасні технології навчання на факультеті, продемонстрували підручники, розроблені британською освітньою організацією Pearson Education, ознайомили з особливостями навчання на інтерактивній онлайн-платформі MyEnglishLab, окреслили перспективи працевлаштування та ознайомили з умовами вступу. У профорієнтаційному заході взяли участь також студентки англійського відділення Анастасія та Діана Поліщук. Дівчата підготували для своїх молодших колег інформативну презентацію, у якій розповіли про надзвичайно цікавий досвід навчання за кордоном у статусі учасників програми Еразмус+.

Атмосфера зустрічі була приємною і невимушеною. Учні поставили чимало запитань та отримали на них професійні відповіді. Зокрема, цікавили школярів умови проживання в університетському гуртожитку, розмір академічних стипендій, можливості щодо участі в програмах міжнародної академічної мобільності, організація студентського дозвілля та ін.

Викладачі кафедри практики англійської мови та методики її навчання висловлюють вдячність директорці ліцею № 3 п. Оксані Чайковській та вчительці англійської мови п. Лілії Сікорі за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.