Профорієнтаційна робота кафедри математики та економіки в школах Трускавця

У межах співпраці між закладами освіти доценти кафедри математики та економіки факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, кандидати економічних наук Павло Скотний та Микола Паласевич разом з студентками 2-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Адріаною та Валентиною Янів провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів Трускавецьких СЗШ №1, №2, №3.

Ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями і перевагами навчання на факультеті, зі вступною кампанією 2024 року та можливістю вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, поінформували про перспективи майбутнього працевлаштування. Також студенти ознайомили випускників шкіл із студентським життям.

Наприкінці зустрічі доценти зі студентами побажали випускникам вдало скласти іспити та вступити до омріяного закладу освіти.

Викладачі кафедри матиматики та економіки висловлюють вдячність директорам трускавецьких шкіл: Володимиру Щигелю, Роману Гудзеляку, Ігорю Лецюку за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.