Профорієнтаційна робота кафедри історії України та правознавства

Завідувач кафедри історії України та правознавства професор Василь Ільницький та професор цієї ж кафедри Микола Галів 9 квітня із профорієнтаційною метою зустрілися з учнями 10 – 11-х класів Стрийського ліцею імені Героя України Андрія Корчака.

Під час зустрічі вони розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на факультеті історії, педагогіки та психології Дрогобицького університету, наголосили на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, вказали необхідність складання НМТ із відповідних дисциплін задля вступу на освітні програми факультету.

Висловлюємо щиру вдячність директорці Стрийського ліцею ім. Андрія Корчака Ірині Сьомачок та учителеві історії, випускникові історичного факультету нашого університету Андрієві Шоробурі за сприяння і підтримку у проведенні профорієнтаційної роботи.