Професійно-орієнтаційна робота викладачів факультету початкової освіти та мистецтва

Професійно-орієнтаційна робота є одним з важливих видів діяльності педагога закладу вищої освіти. З цією метою 5 квітня доцентки факультету початкової освіти та мистецтва Галина СтецьЗоряна Гнатів, Євгенія Шуневич та Світлана Кишакевич відвідали Уличненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дрогобицького району

Педагоги розповіли про переваги навчання у Франковому виші, розповсюдили серед школярів друковану продукцію університету (календарики, листівки з інформацією тощо) та презентували лекцію-концерт (лектор – Світлана Кишакевич) за участю студентів-вокалістів факультету початкової освіти та мистецтва, лауреатів Міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів Єлизавети Кушнір, Ольги Блауцяк та Василя Федишака.

Опитування серед випускників школи (інтерв’юерка Зоряна Гнатів) засвідчило, що значна кількість респондентів на сьогодні ще не вирішили, яку професію обрати. Тому на цій зустрічі педагоги допомагали майбутнім абітурієнтам зорієнтуватися у питаннях вибору фаху та гідно презентували спеціальність 014 Середня освіта «Музичне мистецтво», де творча складова превалює над іншими. Під час зустрічі педагоги також наголошували, що Дрогобицький університет гостинно відчиняє двері талановитій, творчій молоді та запрошує її вступити до лав студентства.

Викладачі висловлюють вдячність за організацію заходу та технічну підтримку директору Уличненської школи Володимиру Савчину та вчителю музичного мистецтва СЗШ №3 м. Трускавця Михайлу Стецю.