Профагітаційна робота кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі

Однією з важливих ділянок профагітаційної роботи кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі є відбір зорієнтованої на педагогічну освіту молоді у школах міста, району, області, надання консультацій вчителям, вивчення передового досвіду вчителів-випускників факультету початкової та мистецької освіти.

20 квітня 2021 року з профагітаційною метою кафедра організувала онлайн-зустріч «Вибір майбутньої професії» з учнями 10 – 11-х класів Стебницького ліцею № 7.

У вступному слові завідувачка кафедри професорка Марія Федурко ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями та перевагами професії вчителя, акцентувала увагу на перевагах навчання в Дрогобицькому університеті, перспективах працевлаштування.

Модераторки зустрічі доцентка Олена Кравченко-Дзондза та старша викладачка Анна Огар поінформували майбутніх абітурієнтів про умови вступу до університету та про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на ту чи іншу спеціальність. Викладачки акцентували увагу на творчому конкурсі для вступу на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Хореографія».

Своїми враженнями про навчання, незабутнє студентське життя поділилася випускниця 2017 року, одна із кращих студенток факультету, тепер вчителька початкових класів Стебницького ліцею № 7 Оксана Кулик.

Вам буде цікаво