Про перші кроки в професії веб-розробника: студентам від практика

Кафедра фізики та інформаційних систем активно працює не тільки з майбутніми абітурієнтами, але й з теперішніми студентами спеціальностей «Середня освіта (Інформатика)»,  «Комп’ютерні науки» та інших спеціальностей факультету фізики, інформатики, економіки та інноваційних технологій. Найкращою мотивацією до навчання є приклади людей, які вже досягли успіху в обраних професіях. Спеціалізації ІТ-галузі настільки різноманітні, що дозволяють знайти себе і роботу до душі кожному бажаючому. Цінність таких зустрічей у тому, що гість не тільки «рекламує» свій фах, але і ділиться рецептами власного успіху.

  • Вчитель сільської школи розповідає як зацікавити своїх учнів робототехнікою так, щоб вони брали призи на міжнародних конкурсах.
  • Інтерв’юер ІТ-компанії вчить як підготуватись і успішно пройти співбесіду при поданні резюме на першу роботу.
  • Досвідчений інженер-програміст знайомить з досвідом роботи в іноземних компаніях, цінностями, які вони сповідують, і на які треба звертати увагу при подачі заявки на роботу.
  • Відкриті лекції і майстер-класи колег-викладачів з Львівської політехніки розширюють горизонти учасників і дають у руки інструменти для отримання нових знань.
  • Що потрібно знати і якими навиками володіти, – ділиться інженер компанії, яка розробляє мобільні додатки, настільні і веб-додатки; займається UX/UI дизайном та цифровим маркетингом.

Сьогоднішній гість кафедри – Богдан Городиський, Middle Front-end Engineer (компанії SoftServe, ExtraWest). Досвідчений фронтенд-розробник, він поділився набутими знаннями у галузі конструювання та оптимізації вебсайтів. Наголосив на етапах роботи в команді з поставленим завданням і найпоширенішими фреймворками, якими треба володіти розробнику. Веброзробка – це складний та динамічний процес, який вимагає постійної уваги та знань з боку розробників, тому для успішної розробки веб-додатків потрібно мати знання з різних областей, таких як дизайн, фронтенд, бекенд та безпека. І найцінніше: Богдан щиро поділився особистим досвідом входження у професію, від навчання в університеті, до платних курсів, самоосвіти та вдосконалення на внутрішніх курсах компанії. Відвертими і поширеними були також відповіді на запитання присутніх.

Дякуємо організаторам цих мотиваційних зустрічей – гарантам освітніх програм бакалаврів «Середня освіта (Інформатика, математика)»  та магістрів «Середня освіта (Інформатика)» доцентам Оксані Сікорі та Тарасу Кобильнику.

Вам буде цікаво