Презентація нового видання підручника «Загальна психологія», авторства почесного професора університету Мирослава Савчина

На факультеті історії, педагогіки та психології відбулася презентація нового видання підручника «Загальна психологія», автором якого є професор, академік, завідувач кафедри психології Дрогобицького педагогічного університету Мирослава Савчина.

З вітальним словом до присутніх звернулися: студентський капелан о. Олег Кекош, проректор з наукової роботи Микола Пантюк, декан факультету Орест Гук.

Доцентка кафедри психології Леся Василенко зробила короткий екскурс в історію, пригадавши та проаналізувавши усі видання навчального посібника починаючи з 1994 року. Своїми рефлексіями поділилися студенти бакалаврату та магістратури денної і заочної форм навчання. В аудиторії звучали мелодії саксофону у виконанні Василя Білинського. Усі присутні мали можливість поставити запитання автору у форматі прес-конференції. Модератором заходу виступив заступник декана факультету Андрій Зимянський.

Праці Мирослава Савчина допомогли не одному поколінню педагогів та психологів будувати міцний фундамент свого професіоналізму. З вдячністю та побажаннями творчого натхнення і реалізації нових проєктів!

Зазначимо, що професор Мирослав Савчин є членом редколегій наукових журналів з психології, наукових видань: наукового журналу “Психологія і суспільство”; Наукових записок Національного університету “Острозька академія” (серія “Психологія і педагогіка”); науково-методичного журналу “Педагогіка і психологія професійної освіти”; збірника наукових праць ДДПУ (серія “Психологія”).

Опублікував посібники: «Загальна психологія» – 6 видань, «Педагогічна соціальна психологія» – 2 видання, «Вікова психологія» у спів­авторстві – 6 видань, «Педагогічна психологія» – 3 видання, матеріал яких вико­ристо­вується для оновлення змісту лекційних курсів та семінарських занять з психологічних дисциплін для студентів педагогічних спеціальностей та практичних психологів, магістрів та аспірантів, а також на курсах підвищення кваліфікації педагогів та регіональних семінарах для практичних педагогів та психологів.

Під керівництвом професора, завідувача кафедри психології  ДДПУ Мирослава Савчина створена освітня технологія «Особистісно-професійний розвиток майбутнього педагога», освітня технологія «Позитивна освітня взаємодія вчителя та учнів, викладачів та студентів». У Дрогобицькому педагогічному університеті реалізується його авторська система психологічної підготовки майбутніх педагогів до практичної діяльності, система індивідуальної роботи студентів із загальної, соціальної, вікової та педагогічної психології, які впроваджені в практику роботи ряду вищих педагогічних закладів України.

Вам буде цікаво