Практика з основ сільського господарства для третьокурсників факультету здоров’я людини та природничих наук

З 17 червня по 15 липня на факультеті здоров’я людини та  природничих наук проходить навчальна практика з основ сільського господарства для студентів третього курсу спеціальності СО «Біологія та здоров’я людини» під керівництвом доцентки кафедри біології та хімії Ярослави Павлишак.

Мета практики – поглиблення і закріплення знань щодо технології вирощування сільськогосподарських культур, одержані студентами в процесі теоретичної підготовки. Під час практики студенти ознайомилися з сучасними технологіями вирощування сільськогосподарських культур, доглядом за посівами, методиками збору, гербаризації культурних рослин і бур’янів, навчилися проводити заходи боротьби зі шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, вивчили методики закладання та проведення польових дослідів із рослинами.

Така практика сприяє розширенню та поглибленню знань, отриманих при вивченні курсу основ сільського господарства, передбачає перевірку знань, умінь та навичок, здобутих студентами під час вивчення курсів грунтознавства, фізіології рослин, фітопатології,  ботаніки тощо. Кожен студент отримав індивідуальне завдання, зміст якого конкретизувався на проведенні дослідів із рослинами на навчально-дослідній ділянці, описі короткої характеристики сортів, біологічних особливостей та технології вирощування сільськогосподарських культур.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors