Польські партнери з Легниці продовжують підтримувати Університет

Від початку повномасштабної війни росії проти нашої держави Дрогобицький університет отримує постійну підтримку від закордонних партнерів. 16 – 17 липня 2023 року Асоціація «Спільнота академічна» та Державний заклад вищої освіти «Колегіум Вітелона» (м. Легниця, Польща) в особі доктора Беати Скварек і Єжи Дорожка під час чергового 20-го приїзду передали для внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають у гуртожитку №1, пакунки із засобами гігієни та миючими засобами, що подарував Карітас м. Легниця. Також привезли дитячий одяг і набори (пелюшки, ковдри для дітей, сорочки для мам) від мерії м. Легниця, які передали до Дрогобицької мерії для пологового відділення Дрогобицької лікарні.

Метою візиту до Дрогобича 16 – 17 липня була також передача запрошень на І Фестиваль польсько-української культури, що відбудеться 2 вересня 2023 року в Легниці. Приїзд гостей буде в межах проєкту «Під спільним небом» – Асоціація «Спільнота академічна» та Державний заклад вищої освіти «Колегіум Вітелона» є співорганізаторами І Фестивалю польсько-української культури в Легниці, співфінансованого Фундацією PZU.

Під час зустрічі в Дрогобицькому університеті було підписано угоду про партнерство щодо реалізації проєкту «Під спільним небом – студенти на Фестивалі польсько-української культури» за фінансування Польсько-української ради молодіжних обмінів за грантом Міністерства освіти і науки. Доктор Беата Скварек також передала монографію «В інтересах розвитку та безпеки дитини – соціальні та правові аспекти» під редакцією Анни Павляк, Беати Скварек, Юстини Стадніченко, яка є результатом V Міжнародної наукової конференції «Соціально-правові аспекти догляду та освіти 21 століття: виклики, загрози, надії», що відбулася 25 листопада 2022 року у форматі онлайн.

Іншим, не менш важливим моментом візиту, стало завершення проєкту «Ми маємо цю силу – невтомні та ефективні в допомозі», який реалізує Асоціація «Спільнота академічна». Проєкт співфінансований Польсько-американським фондом Свободи в межах програми «Ми підтримуємо Україну», що виконується Фундацією «Освіта для демократії». Створену в студентському гуртожитку ДДПУ кімнату творчої та рухової активності обладнали засобами для занять із творчого розвитку дітей.

Вдячні нашим партнерам за постійну підтримку та допомогу у цей важкий для усіх нас час і віримо, що спільними зусиллями здобудемо омріяну перемогу.

Вам буде цікаво