Подарунок від польських колег

20 січня у профспілковому житті нашого університету видалася  цікава й неординарна подія.

До Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка завітала пані Мірослава Ходубска – голова Дольносльонского округу профспілки учителів польських (ZNP) із розташуванням у Вроцлаві, член президії Профспілки Учителів Польських у Варшаві. Разом з нею прибув колега-освітянин Вєслав Цесьліцкі. Профспілкові лідери прибули до нас за дорученням голови ZNP Славоміра Броняжа та президії Центрального Комітету освітян Польщі, аби вручити подарунок Дрогобицькому державному педагогічному університету – п’ять новеньких ноутбуків,  що призначені для користування внутрішньо переселеним особам, котрі проживають в гуртожитку педуніверситету.

У зустрічі поважних гостей із ректором Валентиною Бодак,  головами профкомів працівників і студентів Оленою Куцик та Ігорем Гівчаком взяли участь Марія Яцейко – голова та працівники виконавчого апарату Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Щиро дякуємо польським колегам-профспілковцям за підтримку.