Підведено остаточні підсумки проєкту «Під спільним небом: студенти у фестивалі польсько-української культури»

Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка отримали альбоми, в яких відображені всі аспекти їхньої участі у фестивалі польсько-української культури «Під спільним небом».

Цей захід відбувся 28 серпня-7 вересня цього року за підтримки Міністерства освіти та науки Республіки Польща та Польсько-Української Ради обміну молоддю цього року. Одна з основних тем – підтримка українців у час війни.
Разом з ровесниками з Колегіуму Вітелона в Лєгніці студенти дрогобицького вишу брали участь у зустрічах з представниками місцевого самоврядування, продемонстрували свої вміння, отримані під час майстер-класів з виготовлення косметики, плетіння віночків з живих квітів та приготування ресторанних страв.

Учасниками фестивалю були також: делегація Дрогобицького університету у складі заступниці декана факультету початкової освіти та мистецтва Олени Кравченко-Дзондзи та заступниці декана факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Христини Войтович, офіційні делегації від Музею-садиби Івана Франка, Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського та Дрогобицької міської ради.

Університет висловлю подяку керівництву Колегіума Вітелона та особисто пані докторці Беаті Скварек, як незмінному ініціатору партнерських проєктів за багаторічну та плідну співпрацю.