Перші персональні виставки студенток, які представили роботи з образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва

У Стрию в Меморіальному музеї Ольги Бачинської відбулось відкриття перших персональних виставок студенток 2 курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Ірини Олійник та  Зоряни Федунів.

На виставці «Моя барвиста і незламна Україна» Ірина Олійник представила свої живописні та графічні роботи, які передають красу української природи,  побут та мрії українців. Зараз Ірина малює здебільшого акрилом, але любить працювати і з олією та аквареллю. Надає перевагу рисунку та графіці. Натюрморти, пейзажі, кубізм, фантастика – це жанри образотворчого мистецтва якими захоплюється художниця.

Творчі роботи Зоряни Федунів виконані в техніці художнього в’язання та розкривають барвистий світ дитинства.

Щиро радіємо успіхам наших талановитих студенток та бажаємо їм нових творчих здобутків!