Перерви з користю: на факультеті історії, педагогіки і психології дбають про здоровий спосіб життя

Для проведення активного дозвілля та підтримки фізичної форми студентів і викладачів на факультеті історії, педагогіки та психології університету було встановлено стіл для гри у настільний теніс.

Настільний теніс неймовірно популярний у всьому світі. З його допомогою можна весело провести час в будь-якому місці, де є можливість поставити інвентар. Починати грати в теніс можна в будь-якому віці. Настільний теніс — це не просто весела розвага, це ще й олімпійський вид спорту.

Настільний теніс залучає м’язи всього тіла. Окрім цього, розвиває зорову концентрацію, рівновагу та стимулює роботу мозку. Захоплююча гра розвиває реакцію, зорову і рухову пам’ять. Вона є ідеальним дозвіллям для тих, хто займається інтелектуальною діяльністю.