Перемога студентки у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії

Студентка І-го курсу магістратури (ОПП «Інклюзивна освіта») факультету історії, педагогіки та психології Валентина Стефанів одержала перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціальноїта економічної інклюзії, який відбувся в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 24 – 25 квітня.

Цього року на конкурс було подано 172 наукові роботи з 50 закладів вищої освіти. У гострій конкурентній боротьбі за результатами ІІ туру робота Валентини Стефанів «Теоретико-практичні засади формування толерантного ставлення до осіб з особливими освітніми потребами» була визнана однією з найкращих, а її авторка посіла ІІ місце та нагороджена Дипломом ІІ ступеня!

Викладачі та студенти факультету історії, педагогіки та психології вітають Валентину Стефанів з перемогою та бажають подальших успіхів і нових наукових звершень.