Онлайн-дискусія на кафедрі психології

6 квітня 2021 року в межах проведення місяця психології, який ініціювала кафедра психології, відбулася онлайн-дискусія «Психологічна теорія і практика у педагогічній діяльності» із випускниками та магістрами.

Із доповідями виступили: професор Мирослав Савчин; доценти Леся Василенко, Андрій Зимянський, Марія Заміщак, Світлана Мащак; випускники А. Ребрей, І. Гайдучок, І. Козак, М. Піхур, Б. Демкович, Л. Мазур; здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Л. Гулич, І. Лудин, Б Кіндракевича. Всі виступи викликали у присутніх професійний інтерес та активне обговорення.

На зустрічі, яка відбувалася у форматі інтерактивної комунікації, порушувалися питання аналізу особливостей, труднощів та здобутків професійної психолого-педагогічної діяльності. Присутні отримали кваліфіковані поради і рекомендації щодо організації навчання в дистанційних умовах, інклюзії, позитивної педагогічної взаємодії з дітьми та батьками. Було висловлено багато актуальних пропозицій та інноваційних ідей.

Тепла атмосфера, обмін професійним досвідом і взаємні слова вдячності спонукають надалі проводити дискусійні круглі столи, майстер-класи, вебінари та психологічні консультації з метою психолого-педагогічного супроводу й отримання зворотної інформації від усіх суб’єктів освітнього процесу.

Щиро дякуємо всім за увагу, активність та практичне застосування набутих психологічних знань у професійній діяльності.

Вам буде цікаво