Обрано студентську раду гуртожитку

В актовій залі гуртожитку № 5 відбулися збори мешканців, на яких було обрано студентську раду гуртожитку. Голова профкому студентів Ігор Гівчак повідомив присутнім, що рада гуртожитку створюється з метою залучення студентів, які проживають в гуртожитку до участі у виховній, культурно-масовій, спортивно-масовій роботі і для сприяння в поліпшенні житлово-побутових умов. Рада гуртожитку працює у взаємозв’язку зі студентським самоврядуванням університету, з первинною профспілковою організацією студентів, відділом інформаційної діяльності та молодіжної політики.

На зборах також були проведені вибори старост гуртожитку. Старостою блоку «А» було обрано студентку другого курсу факультету української та іноземної філології Анастасію Ковальчук, а студентською радою блоку «Б» керуватиме студент факультету історії, педагогіки та психології Василь Ростоцький.

Також учасники зборів озвучили проблемні питання, які виникли за час проживання в гуртожитку.