Низький старт в ІТ або як стати тестувальником

Тестувальник – це перша людина, в руки якої потрапляє програмне забезпечення (гра, додаток тощо).

Тестувальник – це позиція в ІТ, яка може бути запропонована на старті кар’єри, бо присутня у всіх ІТ-компаніях. Це «низький старт», бо не вимагає особливих технічних знань та спеціальної освіти. Цілий день бавишся в ігри, а тобі за це ще платять гроші і немалі! Такі стереотипи існують у сучасної молоді.

Для того, щоб ближче познайомитися з професією тестувальника або інженера із забезпечення/контролю якості кафедра фізики та інформаційних систем запросила фахівця, який має досвід роботи на цій позиції більше 4 років.

Іван Остащук – Quality Assurance Engineer (компанія «Gameloft»). За освітою – інженер-енергетик. Після навчання у Львівській політехніці та закінчення курсів за співбесідою прийшов у ІТ-компанію на позицію тестувальника. Але є безліч питань: чи просто це; чи легко закріпитись і працювати; які існують напрями роботи інженера-тестувальника; як виглядає його робочий день і сам процес тестування; з яким програмним забезпеченням доводиться мати справу?.. Про це та про інші цікаві аспекти роботи в ІТ-компанії поділився гість нашої зустрічі. І вони були цікаві не тільки студентам, але і викладачам для ліпшого розуміння етапів проходження розробки програмного забезпечення, шляхів його розвитку і розвитку фахівця у цій професії.

І наостанок вже традиційне «Дякую!» ініціаторам зустрічі доцентам Оксані Сікорі та Тарасові Кобильнику, гарантам освітніх програм спеціальності 014 «Середня освіта (Інформатика)» для бакалаврів і магістрів.

Вам буде цікаво